OrBadania i metodologia

Jeśli jesteś poważnie chory lub cierpisz na pewne schorzenie, musisz porozmawiać z lekarzem rodzinnym. Jednak coraz większa liczba osób odkrywa zalety terapii biorezonansowej. Istnieją tysiące przypadków, w których pacjenci byli sfrustrowani konwencjonalną medycyną i mogą świadczyć o skuteczności leczenia i diagnozy oferowanej przez biorezonans. Poniżej znajdują się wybrane prace badawcze mające na celu wyjaśnienie i przedstawienie skuteczności biorezonansu.

Testujemy włosy.  To mniej inwazyjne.

Nasze testy biorezonansu wykorzystują próbki włosów do testowania na 750 produktach spożywczych i nieżywnościowych

Włosy są używane z kilku powodów:

  • Testy są mniej inwazyjne  – potrzebujemy tylko niewielkiej próbki włosów.
  • Badają więcej przedmiotów  – Testy biorezonansu pozwalają nam testować na wielu przedmiotach.
  • Szybkie wyniki  –  testowanie jest szybkie i skuteczne.
  • Opłacalność  –testowanie włosów jest szybsze w laboratorium i pozwala nam przekazać te oszczędności naszym klientom.

Test żywieniowy

Test jest również stosowany w celu zapoznania się z listą 80 składników odżywczych korzystnych dla twojego zdrowia. Test zawiera bezpłatny przewodnik żywieniowy.

To, co mamy do zaoferowania. Łatwe dokonywanie wyborów.

Opracowaliśmy kompleksowe, nieinwazyjne testy, które są dostępne na całym świecie. Używając biotechnologii, nasza bezpieczna i szybka procedura wykorzystuje próbkę twoich włosów, którą testujemy, aby uzyskać dla ciebie informację zwrotną.

Potrzebujemy tylko jednej próbki twoich włosów, a wyniki wyślemy Tobie e-mailem w ciągu 15 dni roboczych. Twoje wyniki testu będą obejmować wszystkie elementy, które wykazały pozytywny wynik 85% i więcej. Po przeprowadzeniu tysięcy testów uważamy, że 85% wyniku informuje również o objawach, które mogą się pojawić i zacząć rozwijać.

Nasz innowacyjny jednoetapowy test umożliwia nam stworzenie szczegółowego raportu:

  • Wprowadzenie do twoich wyników z wyjaśnieniem
  • Elementy, które pojawiają się w wynikach
  • Pochodzenie produktów lub zawartość substancji chemicznych
  • Wskazówki dotyczące indywidualnych wyników
Wyposażenie

Nasze laboratoria i technologia:Nasz sprzęt do biorezonansu Mars III jest produkowany i wymieniony jako medyczne urządzenie skanujące klasy 11a zgodnie z ISO EN 13485. Posiadamy również ISO 9001: 2015
Certyfikowany.

Testowanie
Analiza przeprowadzana jest na próbkach włosów. Próbka włosów jest umieszczana w kanale wejściowym urządzenia Mars III, a wbudowany skaner cyfrowo konwertuje próbkę. Następnie przechowuje tę cyfrową reprezentację próbki na dysku twardym komputera. Próbkę należy zeskanować tylko raz, bez obecności pacjenta. Otrzymana jest analiza poprzez testowanie z zestawieniem wcześniej ustalonych testów wbudowanych w bazę danych oprogramowania.

Spróbuj. Zamów online już dziś.