Zadaj nam pytanie (ale najpierw prosimy o zapoznanie się z treścią najczęściej zadawanych pytań poniżej)

Skontaktuj się z nami – zazwyczaj szybko odpowiadamy!

Jak wysyła się próbkę? Kiedy przyjedzie mój zestaw testowy?
Po złożeniu zamówienia ze strony internetowej otrzymasz instrukcje dotyczące wysyłki twojej próbki. Następnie prowadź poprawny adres e-mail.

Włóż 4-5 pasm włosów do koperty i wyślij je razem z wydrukowanym formularzem (tutaj).

Nie wysyłamy żadnego specjalnego zestawu do przechowania próbek włosów.

Upewnij się, że opłaciłeś prawidłową wysyłkę.

Czy widzisz, że moja próbka dotarła?
Nie mamy elektronicznego ani automatycznego skanowania kopert, więc nie możemy sprawdzić, czy próbka dotarła, dopóki nie zostanie przeanalizowana. Prześlemy Ci wyniki e-mailem, gdy zostaną przeanalizowane, zwykle w ciągu 15 dni roboczych.
Kiedy mogę spodziewać się moich wyników?
Zwykle wszystkie wyniki są wysyłane pocztą elektroniczną w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli nie otrzymałeś zgłoszenia w tym terminie, napisz do nas. Czasami raporty mogą utknąć w cyperprzestrzeni / filtrze spamu. W takim przypadku postaramy się Tobie pomóc.
Jestem uczulony na [koty / psy / orzechy itp.], dlaczego nie jest to uwzględnione w moim raporcie?
Alergia to reakcja układu odpornościowego organizmu na substancje, które mogą być uważane za nieszkodliwe, takie jak pyłki, żywność, pleśń, sierść zwierząt domowych, owady, leki lub roztocza kurzu. Ciało postrzega tę substancję jako „zagrożenie” i wywołuje niewłaściwą reakcję, której objawy zwykle pojawiają się w ciągu kilku minut, ale także po dwóch godzinach. Natomiast nietolerancja pokarmowa jest trudnością w trawieniu niektórych pokarmów i doświadczaniu fizycznych objawów w wyniku ich spożycia, z objawami pojawiającymi się kilka godzin lub dni później.
Zapamiętaj:
Alergia = szybkie objawy
Nietolerancja = objawy pojawiające się później
Zawsze konsultuj się z lekarzem lub innym pracownikiem służby zdrowia, jeśli zaobserwujesz u siebie stan chorobowy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące stanu zdrowia i/lub objawów chorobowych. Nigdy nie lekceważ profesjonalnej porady medycznej i nie zwlekaj z jej zasięgnięciem z powodu treści przeczytanych na tej witrynie.
Czy masz konkretne pytania dotyczące swoich wyników?
Zadaj pytanie w poniższym formularzu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Zobacz także często zadawane pytania poniżej. FAQ.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 09–16

Obsługa klienta znajduje się w Wielkiej Brytanii, w której znajduje się nasze laboratorium. Jednak szukamy pracowników również w USA, aby lepiej wspierać naszych klientów w przyszłości.

Szukasz więcej informacji?

Zapytaj nas o nasze produkty, czas dostawy, pytania dotyczące twojego zamówienia lub metodologię naszych wyników testów.

Zwykle odpowiadamy w dni robocze ciągu 24 godzin.

Aby utrzymać niskie koszty i oferować usługi wysokiej jakości za rozsądną cenę, działamy cyfrowo, na ile to możliwe.
Dlatego prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na tej stronie, aby skontaktować się z nami lub wysłać do nas wiadomość e-mail na temat sprzedaży
sales(a)healthdiagnosticslab.pl.

FAQ – często zadawane pytania

Co obejmuje mój test?

Test obejmuje jeden test nietolerancji, jeden test niedoboru składników odżywczych i jeden test na metal. Wyniki testu nietolerancji obejmują wszystkie elementy, które uzyskały wynik 85 % lub wyższy. Po ukończeniu tysięcy testów wiemy, że 85 % jest punktem zwrotnym, w którym objawy zaczynają przekształcać się w alergię / nietolerancję.

Co powinienem zrobić z wynikami mojego testu?

Aby podnieść jakość życia, należy przez okres 4–6 tygodni całkowicie wykluczyć elementy nietolerowane przez organizm. Ten czas potrzebuje twoje ciało, aby poczuło się lepiej. Po tym okresie możesz albo wykonać nowy test, albo stopniowo wprowadzać pewne elementy w życie, aby sprawdzić, czy nastąpi jakaś reakcja.
Jeśli chodzi o składniki odżywcze, których może brakować w twoim organizmie, zalecamy przestrzeganie naszych zaleceń dietetycznych i upewnienie się, że twoje ciało otrzymuje składniki odżywcze, których potrzebuje, aby zachować zdrowie i siłę.

Jak twoje testy mają się do próbek krwi?

Oprócz tego, że jest mniej inwazyjny i znacznie tańszy, ostatni posiłek może wpływać na wyniki próbki krwi, podczas gdy próbka włosów przechowuje informacje przez dłuższy okres i odzwierciedla dłuższy przedział czasowy.

Jak pobrać próbkę włosów?

Najbezpieczniejszym sposobem na pobranie próbki włosów jest poproszenie kogoś o pomoc. Najpierw uczesz włosy w górę, aby uzyskać łatwy dostęp do cebulki włosów i tylnej części głowy. Przytrzymaj niewielką ilość włosów między palcem a kciukiem i obetnij włosy ostrożnie jak najbliżej skóry głowy, tak aby się nie skaleczyć. Jeśli nie masz kogoś, kto może ci pomóc, użyj lustra, aby uniknąć skaleczenia.

Jak przesłać próbkę włosów?

Po pomyślnym zakończeniu zamówienia instrukcje zostaną przesłane na Twój e-mail wraz z pokwitowaniem (tj. Nie wysyłamy zestawów testowych). Wyciągnij 4–5 pasm włosów ze skóry głowy, włóż je do koperty wraz z wypełnionym formularzem (instrukcje są wysyłane pocztą e-mail).

Moje włosy są farbowane. Czy wpłynie to na wyniki?

Nie, testujemy skład próbki włosów, więc farbowanie włosów nie wpłynie na wyniki testu.

Ile włosów muszę wysłać?

Niewielka ilość, wystarczy 5 pojedynczych pasm. Nie potrzebujemy kępek włosów.

Jaka jest różnica między alergią, nadwrażliwością i nietolerancją?

Istnieje duża różnica między uczuleniem, nietolerancją lub nadwrażliwością na substancję, jednak objawy często są do siebie podobne. Chorujący z powodu diety mogą czuć się równie źle. Mówi się, że diabła znamy się pod wieloma imionami. Nasze wyniki testów pozwolą rzucić światło na to, jaką nietolerancję możesz mieć, co pozwoli wskazać nam jakich składników powinieneś unikać. Nietolerancja może minąć po pewnym czasie, a alergia trwa przez całe życie.

Czy dzieci mogą wykonać ten test?

Niestety nie zalecamy testowania osobom poniżej 5 roku życia. Młodsze dzieci nie osiągnęły jeszcze odpowiedniego poziomu tolerancji, co może dać fałszywe wyniki w laboratorium.

Czy zwierzęta / zwierzęta domowe mogą mieć wykonać test?

Tak, mogą. Zwierzęta cierpią na podobną nietolerancję jak ludzie, przeczytaj więcej i zamów test alergii na zwierzęta tutaj.

Gdzie testowane są próbki?

Obecnie testy są przetwarzane w naszym ośrodku testowym w Wielkiej Brytanii. Rozważamy również otwarcie centrum w Stanach Zjednoczonych. Gdy próbki włosów dotrą do naszego ośrodka testowego, możesz spodziewać się otrzymania wyników w ciągu 15 dni roboczych.

Gdzie mogę kupić test nietolerancji?

Testy można łatwo zamówić na naszej stronie internetowej. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas.